Chalupa Maruška

Informace

Rodinný domek stojí na Čeladné ve velmi klidném prostředí, v polosamotě, asi 4 km od centra obce na území CHKO Beskydy. Z domu je výhled na Smrk, Kněhyni, Stolovou a Ondřejník. Pozemek sousedí s Beskydsko-karpatskou magistrálou a značenou turistickou trasou. Asi 400 m daleko vyvěrá pramen Cyrilka, vedle něho je postavena dřevěná kaplička.

Domek obsahuje společenskou místnost, jídelnu, kuchyň, spíž, tři WC, dvě koupelny, ložnice (pro 6, 5 a 3 osoby + jako přistýlky je možno použít sedací soupravy ve společenské místnosti, dětská postel a dětská postýlka na požádání). Na podlahách jsou použity krytiny s ohledem na efektivní využití - linoleum v jídelně, dlažba v kuchyni, koupelnách a WC, koberce v ostatních obytných prostorách. Vytápění je elektrické. Součástí objektu je oplocená zahrada o rozloze 5000 m2, kůlna na lyže či kola, parkovací stání pro 3 - 5 auta je přímo na dvoře.

Kuchyň je plně vybavena - rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, myčka, elektrický sporák s troubou. Na požádání je k dispozici dětská jídelní židlička. Ve společenské místnosti je barevná televize, pro děti společenské hry. Ložní prádlo, ručníky a utěrky poskytujeme bezplatně. K dispozici je internet a satelitní televize.

Doprava:


Zajímavosti a lákadla: